zajęcia dla dziecka w domu hapik.pl

Zabawki dla dziecka na jesienną nudę w domu. Pomagamy wybrać!

Bez kategorii By paź 30, 2023

O tym że dzieci nudzą się w czasie brzydkiej jesiennej pogody wie o tym każdy rodzic. Pogoda, która nie sprzyja aktywnościom na świeżym powietrzu, dobrej zabawie na placu zabaw, spacerze z rodzicami bądź zabawie z innymi dziećmi sprawia, że dzieci spędzają nudne popołudnia w domu. Ale czy tak musi być? Z pomocą przychodzi sklep hapik.pl, który oferuje najlepsze zabawki. Posiada ponad 9000 zabawek do szybkiej wysyłki. Zobacz sam jakie pomysły i produkty Cię mogą zaskoczyć!

Zabawy manualne na jesienną nudę?

Jednym z najlepszych sposobów na nudę oraz świetną zabawą jest połączenie przyjemnego z pożytecznym, najlepsze z takich zabaw są prace manualne, rysowanie, malowanie czy lepienie. Dzieci w każdym wieku zainteresują się takim sposobem zwalczenia nudy, a przy czym poprawią swoje umiejętności manualne. Idealnymi przyborami do takiej zabawy będą artykuły szkolne, takie jak farby plakatowe, kredki czy markery, które znajdziesz na stronie internetowej sklepu hapik.pl który oferuje zestaw 8 metalicznych markerów w kolorach: srebrny, złoty, fioletowy, brązowy, różowy, niebieski, zielony i ciemnozielony. Idealne do zabawy kreatywnej w domu.

artykuły szkolne hapik.pl malowanie i rysowanie w domu

Gry planszowe to super zabawa?

Ilość zróżnicowanych gier planszowych jest zdecydowanie duża. Grając w dobrze dobrane gry pod względem wiekowym oraz zainteresowań dzieci potrafią spędzić przed nimi długie godziny. Planszowe gry dla dzieci to doskonała okazja na polepszenie relacji między dziećmi i rodzicami. Są one świetnym sposobem na jesienną nudę. W ofercie sklepu hapik znajdziesz zestaw gier Rodzina Treflików Kalejdoskop czyli 25 różnych gier, które muszą się znaleźć u każdego w domu. W jego skład wchodzą warcaby, chińczyk, domino i wiele innych gier, które zapewnią najlepsze sposoby na zabawę dla dzieci, oraz pobudzi ich kreatywność. Jest to super sprawa która idealnie przyda się w twoim domu ponieważ gry te zapewniają wiele godzin fantastycznej zabawy całej rodzinie.

kuchnia duża do zabawy - zabawki dla dzieci HAPIK

Wspólne gotowanie z dziećmi – ćwiczymy małe rączki?

Wspólne gotowanie z dzieckiem, może znakomicie wpływają na rozwój umiejętności dziecka oraz rozwijać jego zmysły takie jak dotyk, węch i smak. Duże znaczenie mają takie czynności jak krojenie czy układanie składników. Jest to znakomity trening umiejętności i rączek dziecka, które szykuje się do nauki pisania w szkole. Dzieci potrafią się mocno zainteresować gotowaniem a nie zawsze rodzice mają na to czasu, dla tego z pomocą przychodzi. Piekarnik z kuchenką od My Home to zabawka z wieloma ciekawymi funkcjami. Dzieci mogą przyrządzać w nim pieczeń, smażyć oraz gotować zupy. Kuchenka posiada podświetlane elementy. Dzięki czemu zabawka wygląda tak jakby naprawdę podgrzewała jedzenie, posiada ona również efekty dźwiękowe. Niezłym wyborem jest też duża kuchnia dream kitchen, będąca marzeniem każdej małej gospodyni domowej. A Twoje dziecko jak lubi zwalczać jesienną nudę?

Przeczytaj nasz poprzedni wpis Jak wyposażyć małe biuro?

 

Author